Prijswinnaars

Winnaars uit 2017

  • Winnaars reis naar Curacao

    Prijs
    7-daagse reis voor 4 personen naar Curaçao, inclusief retourvlucht per KLM – transfer + verblijf in een appartement in Livingstone Resort.

    Winnaar 16 januari
    Moniek Burgers, Arnhem

    Winnaar 17 januari
    Anna Verhoeven, Zeeland

    Winnaar 18 januari
    Nick Shoeman, Honslersdijk

    Winnaar 19 januari
    Myrthe Zwolle, Apeldoorn

    Winnaar 20 januari
    Margaretha Snoek, Urk

  • Winnaars Sky Radio SMS Alarm

    Prijs
    101 euro cash

    Winnaars 27 december
    Klaasjan Wardenaar, Amsterdam
    Mariska Jonkers, Eindhoven
    Sophie van Bemmel, Woerden
    Jannette van Wijk, Groningen
    Tanja Linthorst, Twello
    Sandra Kuster, Bemmel
    Arjan Gerrits, Sommelsdijk
    Jannie Bouwens, Zierikzee
    Margriet Veenstra, Noord-Scharwoude

    Winnaars 28 december
    Paula van der Salm, Nootdorp
    Brenda Mol, Hoogeveen
    Patrick Heuchemer, Schiedam
    Patricia van der Meulen, Farmsum
    Petra Balster, Deventer
    Daphne Bravenboer, Ridderkerk
    Anthony Bex, Herten
    Jurgen Vertelman, Bussum
    Manon Geelhoed, Kamperland

    Winnaars 29 december
    Rosanne Poort, Groningen
    Karin van de Wijngaard, Bilthoven
    Els Creutzberg, Castricum
    Mariska Vermeulen, Zwaanshoek
    Samya Nehme, Stadskanaal
    Manouk van Dijken, Oud Beijerland
    Arno Koning, Oldekerk
    Simone Burink, Oud Ootmarsum
    Esmee Buddenberg, Roosenburg

    Winnaars 30 december
    Dennis van den Brink, Almere
    Ricardo Stikkelorun, Rotterdam
    Erik van Doorn, Lunteren
    Marjolein Hollemans, Strijensas
    Petra Burremans, Tholen
    Kirsten Hagebeuk, Zeewolde
    Mirelle Braams, Alblasserdam
    Nancy Korver, Wormer
    Inge Stam, Zwartemeer

    Winnaars 2 januari
    Frank Bolthuis, Borculo
    Eunice Kieboom, Dordrecht
    Cyriel Sprakel, Hengelo
    Rick Veldhuis, Zwolle
    Petra Kooyers, Neede
    Sofie van Dorssen, Vlaardingen
    Thomas Sprong, Hedel
    Marjan van de Wiel, Veldhoven
    Roelie Hendriks, Amersfoort

    Winnaars 3 januari
    Marco Ras, Urk
    Marleen Kuiper, Losser
    Leslie van de Graaf, Zeist
    Francisca Kerk, Spijkenisse
    Dennis van de Wauw, Echt
    Timo Euser, Vriezenveen
    Florian Burger, Bergen
    Simone Florusse, Ooltgensplaat
    Marja Koopman, Weert

    Winnaars 4 januari
    Thomas Slomp, ’t Harde
    Elt Veen, Hekelingen
    Miriam van Dongen, Elst
    Chantal Jongerden, Tilburg
    Ewald van Dijkhorst, Heino
    Just Stroeken, Eindhoven
    Angelique Verlinde, Lelystad
    Patrick Thonen, Arnhem
    Lucinda van Ewijk, Utrecht

    Winnaars 5 januari
    Kyra Sopacua, Lent
    Eva Egberts, Hilversum
    Aleksandra Zybert, Dronten
    Nienke Bramer, Vriezenveen
    Henk van Laar, Soesterberg
    Sandra Kolmus, Uden
    Vivian van Alfen, Geldermalsen
    Karen van der Vorst, Breda
    Kristel ten Arve, Wapenveld

    Winnaars 6 januari
    Ellen van den Houten, Barneveld
    Danielle Seesing, Breedenbroek
    Anita Epping, Ulft
    Anjo Zilstra-Harbers, Almere
    Marijn Feijten, Delden
    Wout van den Top, Ede
    Marit Burrmemans, Tholen
    Soraya Kleinsmann, Almelo

    Winnaars 9 januari
    Sisca Oudekerk, Bad Nieuweschans
    Marianne Melissen, Amsterdam
    Marie van Oijen, Bergen op Zoom
    Karina Baptiste, Zoetermeer
    Alexandra Bouwman, Almere
    Lenie Kok, Capelle aan den IJssel
    Truus van Iterson, Rijnsburg
    Jelly Witvoet, Herbaijum
    Sandra Sijm, Hem

    Winnaars 10 januari
    Nina Vinsot, Amstelveen
    Bianca Cense, 's-Gravenhage
    Anniek Burremans, Tholen
    Anganita Haurissa, Vaassen
    Annie van Dijkhuizen, Hengelo
    Hannie Dekker, Jisp
    Carola Galle, Groede
    Kirsten Hoeke, Hulshorst
    Sandra van Gastel, Roosendaal

    Winnaars 11 januari
    Angela van Duren, Ommen
    Rianne Liefers, Wapenveld
    Inge Witjes, Giesbeek
    Pete Nelis, Yerseke
    Piet Vuijst, Hilversum
    Lianne Op 't Hof, s-Gravenpolder
    Nurihka Gerardo, Tilburg
    Alex van den Burg, Oud-Beijerland
    Glenn Graveth, Beuningen

    Winnaars 12 januari
    Catelijne Goedvree, Breda
    Stephan Versluis, Elburg
    Sandra Horrocks, Veldhoven
    Jolanda van der Bij, Leeuwarden
    Koen Wolters, Veenendaal
    Marleen Regtstimmer, Nieuw Weerdingen
    Regien Massier, Hilvarenbeek
    Joris Takens, Warmenhuizen
    Violet van der Wielen, Spijkenisse

    Winnaars 13 januari
    Diederik de Jong, Noordscheschut
    Jasper van de Kraats, Oldenzaal
    Rian van het Hof, Tholen
    Ilse van Gemert, Deventer
    Alex Krul, Nieuw-Vennep
    Amira Dokter, Elburg
    Carlijn Noordzij, Arnhem
    Nicole Cuijperf, Ittervoort
    Lisa Zondag, Castricum

    Winnaars 16 januari
    Maarten van der Avoort, Amersfoort
    Niels van Wegen, Hasselt
    Jeanet van Wijk, Wijnjewoude
    Esther van Leeuwen, Zoetermeer
    Saskia de Graaff, Budel-Dorplein
    Mirjam van Lieshout, Weert
    Sander van 't Hoff, Schiedam
    Claudia Nuijten, Hoeven
    Luta Widmer, Hoorn

    Winnaars 17 januari
    Jan Hazeleger, Elspeet
    Callista van Halen, Meppel
    Johannes Krekt, Gorredijk
    Marcel Norbart, Prinsenbeek
    Cindy Abrahams, Groningen
    Margreet van der Vlies, Utrecht
    Jacqueline Booister, Maassluis
    Eric Veen, Voorhout
    Hidde de Vries, De Meern

Gearchiveerde prijswinnaars

Bekijk hier de prijswinnaars uit overige jaren